ORİFLAME HAYATINIZIN FIRSATIDIR, DÖNÜM NOKTASIDIR. DÜŞÜNÜN Kİ SERMAYESİZCE KENDİ KURDUĞUNUZ İŞİNİZİN AYNI ZAMANDA PATRONUSUNUZ! YANİ ORİFLAME ‘DE PATRON HER ZAMAN SİZSİNİZ.- !!!!

ORİFLAME ‘E KAYIT OLARAK BAŞLATTIĞINIZ SERÜVEN, KAZANCIN VE ÖDÜLLERİN DE BAŞLANGICIDIR. SİZE KATALOG ULAŞTIĞI ANDAN İTİBAREN ORİFLAME, GÜZELLİĞİNİZE GÜZELLİK KATARKEN SİZİ HİÇ UMMADIĞINIZ KAZANÇLARA DA ULAŞTIRIR. KEYİFLE VE EĞLENEREK KAZANMAK İNANIN Kİ SADECE ORİFLAME DE VAR !

1967 DE İSVEÇ DE KURULAN, DOĞADAN İLHAM ALAN, DOĞAL VE BİTKİSEL ÖZLÜ ORİFLAME ÜRÜNLERİNİN, İNSANLARIN CİLDİNİ NASIL PÜRÜSSÜZLEŞTİRDİĞİNİ, GÜZELLİKLERİNE NASIL GÜZELLİK KATTIĞINI BİLİYOR MUSUNUZ ???

ORİFLAME 1992 DEN BERİ DE TÜRK KADINLARININ HİZMETİNDE…. ORİFLAME GÜZELLİKLERİNİ YAŞAMAK İÇİN HERGÜN BİNLERCE KİŞİ ORİFLAME ‘E KAYIT OLUYOR VE ANINDA KAZANMAYA BAŞLIYOR…..

ORİFLAME ‘İN KİŞİSEL GELİŞİMİNİZE NELER KATACAĞINA GELECEK OLURSAK;
AİLE İLİŞKİLERİ , ARKADAŞ İLİŞKİLERİ, KISACA İNSAN İLİŞKİLERİNİZİ, HAYATA BAKIŞ, DURUŞ.. KOLAYLIKLA ZORLULARIN ÜSTESİNDEN GELME…. POZİTİF HAYAT GÖRÜŞÜ NOKTALARINDA İNANILMAZ ÖLÇÜDE KENDİNİZİ GELİŞTİRİRSİNİZ….

YÜKSEK EĞİTİM KURUMLARININ VERDİĞİ EĞİTİMİN BİLE ÜZERİNE ÇIKACAK ÖLÇÜDE KOZMETİK BİLGİLERİ EDİNİRZSİNİZ. BU ALANDA YAŞAYARAK , UYGULAYARAK VE DE ORİFLAME NİN VERDİĞİ EĞİTİMLER VE SEMİNERLERLE GÜZELLİK UZMANLIĞINA VARAN AKADEMİK BİLGİLERLE DOLARSINIZ….


Bundan 48 yıl önce 2 kardeş ve 1 arkadaşları, İsveç’in doğal güzelliğinden esinlenerek geliştirdikleri kaliteli cilt bakımı ve kozmetik ürünleri ile insanların hayallerini gerçekleştirmelerine imkan sağlayan bir şirket kurmaya karar verdiler. Oriflame, kurulduğu yıldan bu yana  doğrudan satış sistemini kullanarak insanların kendi işlerine sahip olmalarını sağlıyor.

Bugün Avrupalı en büyük doğrudan satış yapan güzellik şirketi olan Oriflame ile 60’dan fazla ülkede 3,5 milyondan fazla satış danışmanı hayallerine kavuşuyor.

1967 yılında kurulduğundan beri Oriflame kendini, ürünlerinde mümkün olduğunca doğal bileşenler kullanmaya, ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmemeye ve doğrudan satış sistemini kullanarak insanların kendi işlerine sahip olmalarını sağlamaya adadı. Oriflame ürünlerini geliştirirken, sıkı çevreci politikalarına uygun olarak doğal ve çevreye zarar vermeyecek bileşenler kullanmaya özen gösterir. Aynı zamanda muhtaç çocuklara yardım ve genç kadınlara eğitim sağlanması gibi konularda Sosyal Sorumluluk Projeleri düzenlemektedir. Dünya Çocuk Vakfı’nın kurucularından olan Oriflame, dünyada çok sayıda hayır kuruluşuna verdiği desteğin yanısıra Türkiye’de Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na destek olmaktadır. Oriflame Türkiye kataloglarında satılan ‘Charity Ürünleri’ ile danışmanları aracılığıyla Türkiye’nin dört bir yanından TEGV’e destek olmak isteyen herkese vesile olması da ayrı bir gurur kaynağıdır